top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOla

Atrakcje ślubne, które wspaniale wyglądają na zdjęciach!

Wesele jest wyjątkowym dniem dla każdej Pary Młodej jak i gości weselnych.

Atrakcje, które często organizujecie na Waszych uroczystościach zawsze są wspaniałą okazją na stworzenie niepowtarzalnego i klimatycznego reportażu. Zasada jest bardzo prosta:


Atrakcje = emocje = przepiękny reportaż ślubny!


Są jednak atrakcje, które wyjątkowo dobrze wyglądają na zdjęciach. W tym poście chciałabym Wam pokazać kilka przykładów niespodzianek dla gości weselnych, które warto rozważyć aby sprawić im radość jak i w efekcie urozmaicić reportaż ślubny, który będzie dla Was wspaniałą pamiątką na zawsze!


  1. Zimne ognie


(reportaż Oli i Roberta, reportaż Vivien i Olka)Klasyk! Chętnie wybierana atrakcja przez Pary Młode - i bardzo nas to cieszy :) zimne ognie wyglądają fantastycznie na fotografiach. Wyjście na zewnątrz najlepiej zaplanować po zachodzie słońca, późnym wieczorem, kiedy wszyscy będą już w szampańskim nastroju :). Zdjęcia wychodzą niesamowicie klimatycznie i jest to okazja do zaproszenia wszystkich gości do wzięcia udziału we wspólnej zabawie :)


2. Konfetti
Konfetti stanowi stosunkowo krótką atrakcję dla gości, ale jest wspaniałym dodatkiem aby podkreślić wyjątkowość konkretnej chwili. Idealny dodatek przy wyjściu z kościoła - już jako małżeństwo :) oraz podczas pierwszego tańca w punkcie kulminacyjnym (którym może być np. podnoszenie).3. Fotobudka/ścianka do zdjęć


(Źródło: Pinterest)


Wywołują same pozytywne emocje u gości! Dzięki nim mogą oni zrobić sobie zdjęcie do księgi gości lub dla siebie samych. Warto rozważyć tą atrakcję, która dodatkowo pozwoli uwiecznić wszystkich gości na fotografiach w otoczeniu retro Van-a lub dekoracyjnej ścianki :)


4. Gry zręcznościowe


(źródło: Pinterest)


W tym przypadku mowa konkretnie o klockach typu Jenga w dużym rozmiarze. Jest to atrakcja, która obecnie zdobywa swoją popularność w Stanach Zjednoczonych. Super rozwiązanie dla Par Młodych organizujących wesele w plenerze! Również warto rozważyć taką atrakcję przy strefie odpoczynku, którą możemy już spotkać w wielu salach weselnych.5. Drink bar/Prosecco Van/Espresso Van


(Źródło: Pinterest)


To zawsze robi wrażenie! Drink bary cieszą się na weselach ogromną popularnością, więc naszym zdaniem warto rozważyć taką atrakcję dla gości. Wokół tego typu atrakcji często gromadzą się grupki osób i co najważniejsze - zawsze w zabawowych nastrojach :)! Dla nas jest to wspaniała okazja na stworzenie wyjątkowych fotografii gości dla Was.6. Słodki stół


(Źródło: Pinterest)


Słodki stół to kolejny popularny wybór Par Młodych przy wyborze atrakcji weselnych dla gości. Specjalnie stworzone przez cukiernię/organizatora stoły ze słodkościami często są przepięknie udekorowane i przyciągają już samym wyglądem :) nie trzeba nawet wspominać o różnorodności wyboru, jaką dzięki nim otrzymują goście! Efekt wesela jak z bajki murowany :)7. Napis LOVE neonowy/żarówkowy


(Źródło: Pinterest)


Są takie atrakcje weselne, które swój największy urok ukazują dopiero po zachodzie słońca. To między innymi napisy wykonane w technologii LED czy też napisy wysadzane dużymi żarówkami. Niezależnie od wyboru - dają one fantastyczny efekt! Stworzą one intymny, przytulny klimat we wnętrzu Waszej sali weselnej i przy okazji świetnie wyglądają na zdjęciach.


To są wszystkie przykłady atrakcji, które dla Was przygotowałam. Mam wielką nadzieję, że chociaż trochę Was zainspirowałam w poszukiwaniach atrakcji dla Waszych gości :)!


Buziaki!

Ola

91 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page