top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOla

Motyw przewodni wesela - czy to takie ważne?

Wybór motywu przewodniego zależy od tego, jak Para Młoda wyobraża sobie ten dzień. Często styl przewodni narzuca styl budynku i otoczenia w którym odbędzie się Wasze wesele. Z sali w stylu glamour ciężko uzyskać ślub w stylu boho i odwrotnie. Z tego powodu wybór miejsca wesela jest ważny, jeżeli zależy Wam na konkretnym stylu wesela.


Z perspektywy fotografa ślubnego motyw przewodni uroczystości jest przydatny z kilku względów. Po pierwsze pozwala stworzyć historię Waszego dnia w jeszcze bardziej klimatyczny sposób. Po drugie - przy wyborze stylu przewodniego kolorystyka będzie spójna - co fanstastycznie wygląda na zdjęciach!Jednak gdy pojawia się pytanie: czy to wszystko jest konieczne? Nasza odpowiedź brzmi - nie. Reportaż tworzycie Wy, Wasi najbliżsi, goście. Wasze i ich emocje. Przygotowania, ceremonia, przysięga, wyjście z kościoła, życzenia najbliższych, zabawa. To jest największą wartością reportażu ślubnego.


Jeśli interesuje Was konkretny styl uroczystości - stwórzcie go! Sami lub z pomocą Wedding Plannera czy dekoratora i florystki. Macie mnóstwo możliwości i inspiracji, które możecie znaleźć w Internecie, np. na Pintereście. Przy wyborze stylu przewodniego warto zacząć od wyboru sali w danym stylu. Następnie warto zastanowić się nad kolorami, stylem ubioru i biżuterii jaki preferujecie, Wasz budżet weselny czy porę roku, w trakcie której ma się odbyć Wasza uroczystość.


Poniżej znajdziecie kolaże motywów weselnych, które mamy nadzieję, że Was zainspirują!


Boho

(źródło: Pinterest)


Styl botaniczny

(źródło: Pinterest)


Styl klasyczny

(źródło: Pinterest)


Styl tropikalny

(źródło: Pinterest)


Styl rustykalny

(źródło: Pinterest)


Art deco

(źródło: Pinterest)


Niebiański

(źródło: Pinterest)


Buziaki!

Ola & Piotr

80 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page