top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraOla

Trendy ślubne 2021 | garść inspiracji!


Sezon ślubny w 2021 roku jest wyjątkowy i długo wyczekiwany. Nie możemy doczekać się jego rozpoczęcia, kolejnych emocji, kolejnych kadrów z Wami w roli głównej. Wierzymy, że będzie on magiczny.Zaczęły już pojawiać się trendy na nadchodzący sezon ślubny. Pantone wybrał tegoroczne kolory przewodnie, które niosą ze sobą co roku wartościowe przesłanie. Kolory 2021 mają być według Pantone "Rozświetlającym połączeniem kolorów niosących siłę i nadzieję, które jest trwałe i podnoszące na duchu" (źródło: IG Pantone). Jesteśmy na tak!(Fot. materiały prasowe Pantone)


  1. Pastele

Kontynuując temat kolorystyki, w nadchodzącym sezonie ślubnym królować mają pastelowe kolory. Jest to bardzo popularny wybór Par Młodych, ale częstotliwość tego wyboru ma wzrosnąć w 2021. Minimalistyczne, naturalne i uspokajające odcienie mają królować na nadchodzących uroczystościach ślubnych!(Źródło: Pinterest)2. Dbałość o środowisko


Wraz ze wzrastającą świadomością społeczeństwa na temat pogarszania się klimatu coraz więcej Par Młodych decyduje się na bardziej ekologiczne rozwiązania organizując swoją uroczystość i zabawę weselną. Pomysłami, które warto rozważyć to np. użycie przyjaznego środowisku konfetti, stworzenie zaproszeń w formie online (np. tutaj), wypożyczenie sukni/garnituru, przekazanie kwiatów po uroczystości np. cukiernikom (często przydatnych w dekoracji tortów), wykorzystanie kwiatów niesprowadzanych z zagranicy, zorganizowanie ślubu w plenerze, w przypadku dekoracji światłem - użycie światła LED, zorganizowanie transportu zbiorowego gości, zamiast prezentów wsparcie lokalnych organizacji - np. zbiórka karmy dla miejscowego schroniska dla psów.(Źródło: Pinterest)3. Śluby w plenerze


Są wyjątkowe! W nadchodzącym sezonie ślubnym mogą stać się wspaniałym rozwiązaniem dla Par Młodych. W przypadku tego typu uroczystości często najpiękniejszą dekoracją jest samo otoczenie ogrodu, lasu, kwiatów.


(Źródło: Pinterest)4. Ślub w czwartek? Pewnie!


Rok 2020 nie był łatwy, każdy o tym wie. Wiele Par Młodych zdecydowało się przełożyć swój wielki dzień na 2021, ale nie zawsze w ich wymarzonej sali był dostępny weekendowy termin. Ślub w trakcie tygodnia niejednokrotnie okazał się jedyną dostępną opcją, by pobrać się w tym roku. Gwarantujemy Wam - w tygodniu Wasz ślub będzie równie cudowny... i często tańszy :)(Reportaż Vivien & Olka )5. Mikro-śluby


Warto rozważyć organizację ślubu dla mniejszej liczby gości, np. 20-30 osób. Tego typu uroczystości cechują się intymnością, rodzinną atmosferą oraz macie gwarancję jako Para Młoda, że zamienicie słowo z każdym z gości :). Warto zastanowić się, na jakim charakterze ślubu oraz wesela Wam zależy. Mniej może znaczyć więcej!(Źródło: Pinterest)6. Boho - wciąż w trendzie!


Naturalne i zwiewne dekoracje, wyluzowana atmosfera, koronki, pióra, trawa pampasowa, motywy etniczne są bardzo częstym wyborem Par Młodych przy wyborze stylistyki przewodniej ich uroczystości. Jesteśmy ogromnymi fanami stylu boho! Warto również dodać, że tego typu dekoracje przepięknie wyglądają na zdjęciach! :)(Źródło: Pinterest)


Mam nadzieję, że któryś z trendów na nadchodzący sezon ślubny przypadł Wam do gustu! Z niecierpliwością czekamy na to, by zobaczyć jak Wasze wizje zamienią się w piękne uroczystości!


Życzymy Wam pełnych emocji oraz magicznych ślubów w 2021 roku!


Ola & Piotr

77 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page